ساعت
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 463364
 بازدید امروز : 711
 کل بازدید : 1610852
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0/5221
اخبار > انتشار سه جلد کتاب از سوی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر


  چاپ        ارسال به دوست

تازه‌های نشر دانشگاه آزاد اسلامی؛

انتشار سه جلد کتاب از سوی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر

کتاب های «مبانی شیمی هتروسیکل» «ریشه های فردیت و فردگرایی در هنر»، «رشد، تحول و رفتار بشر» از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی کتاب ­های­ «مبانی شیمی هتروسیکل: اهمیت در طبیعت و سنتر ترکیبات دارویی» ترجمه داود چوبفروش خوئی و محمد حاجی؛ «ریشه­ های فردیت و فردگرایی در هنر: از دیرباز تا دوران معاصر» تالیف حمیدرضا زمانی و «رشد، تحول و رفتار بشر: نظریه­ های بنیادی و کاربست در مددکاری اجتماعی» ترجمه بهرام اصل فتاحی و فائزه پورپیغمبر از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر منتشر شد.

کتاب­ «مبانی شیمی هتروسیکل: اهمیت در طبیعت و سنتر ترکیبات دارویی» تالیف لوئیس کوئین و جان تایرل که از سوی داود چوبفروش خوئی و محمد حاجی ترجمه و در 11 فصل روانه بازار کتاب شده است.

این کتاب نکات کلیدی شیمی هتروسیکل را با نگاهی عمیق و ساده مورد بحث قرار داده است. به طوری که برای هر کسی با داشتن دانش شیمی آلی عمومی که برای اولین بار با هتروسیکل­ها مواجه می­شود بسیار مفید خواهد بود.

شیمی هتروسیکل یکی از وسیع­ترین و پرکاربردترین شاخه ­های شیمی آلی می­باشد. تقریباً تمام مباحث و سرفصل­های لازم برای تدریس شیمی هتروسیکل مقدماتی در این کتاب گنجانده شده است و می­تواند در دوره کارشناسی ارشد شیمی آلی مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب­ «مبانی شیمی هتروسیکل: اهمیت در طبیعت و سنتر ترکیبات دارویی» در 354 صفحه با قیمت 350000 ریال از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

دکتر داود چوبفروش خوئی عضو هیات علمی تمام وقت و استادیار گروه شیمی واحد شبستر است.

کتاب «ریشه ­های فردیت و فردگرایی در هنر: ازدیرباز تا دوران معاصر» تالیف حمیدرضا زمانی با بینشی اجمالی بر فردیت، فردگرائی هنری از دوره ­های کهن را مورد بررسی قرار داده است.

آنچه بیش از هر مقوله ­ای در این کتاب بررسی شده است توجه و عدم توجه بر فردیت یا تاثیرات آن در آثار بوجود آمده در دوره­ های مختلف تاریخی و تاریخی هنری است که تا دوران معاصر نیز ادامه یافته است.

کتاب «ریشه­ های فردیت و فردگرایی در هنر: ازدیرباز تا دوران معاصر» در 3 فصل و 120صفحه با قیمت 160000 ریال از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

حمیدرضا زمانی عضو هیات علمی تمام وقت و مربی گروه هنر واحد شبستر و دانشجوی دکتری تخصصی تاریخ هنر است.

کتاب «رشد، تحول و رفتار بشر: نظریه­ های بنیادی و کاربست در مددکاری اجتماعی» به شرح مبسوطی از موضوعات روان­شناسی تحولی که عمدتاً پیرامون مساله دلبستگی مطرح شده­اند پرداخته است.

مباحث مطرح شده از چشم ­انداز روان تحلیل­گری فرویدی و همچنین نظریه روانی اجتماعی اریکسون به چالش کشیده شده است. کتاب شامل مطالعات و مثال­ های موردی است که به فهم مطالب و کاربردی کردن آن برای مربیان و مددکاران بسیار مفید می­نماید.

کتاب­ «رشد، تحول و رفتار بشر: نظریه­ های بنیادی و کاربست در مددکاری اجتماعی» در 13 فصل و 363 صفحه با قیمت 300000 ریال از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

دکتر بهرام اصل فتاحی عضو هیات علمی تمام وقت و استادیار گروه علوم تربیتی واحد شبستر است.

آدرس خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/396037
آدرس خبر در خبرگزاری ایسکانیوز: http://www.iscanews.ir/news/955360

 

 
تازه‌های نشر دانشگاه آزاد اسلامی؛

سه جلد کتاب از سوی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر منتشر شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، کتاب‌های­ «مبانی شیمی هتروسیکل: اهمیت در طبیعت و سنتر ترکیبات دارویی» ترجمه داود چوبفروش خوئی و محمد حاجی؛ «ریشه­‌های فردیت و فردگرایی در هنر: از دیرباز تا دوران معاصر» تالیف حمیدرضا زمانی و «رشد، تحول و رفتار بشر: نظریه­‌های بنیادی و کاربست در مددکاری اجتماعی» ترجمه بهرام اصل فتاحی و فائزه پورپیغمبر از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی شبستر منتشر شد
http://www.ana.ir/news/396037


١١:٣٦ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢١٦    /    تعداد نمایش : ٩٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نظرسنجی
بنظر شما کدام عامل در جذب و نگهداری دانشجو بیشتر مفید است؟

اعضای هیات علمی و نحوه تدریس آنها؟
کارکنان اداری و نحوه برخورد آنها؟
تجهیز و تکمیل آزمایشگاهها و کارگاهها و سایتها
توسعه امکانات رفاهی از قبییل سرویس، خوابگاه، غذا و ...؟

تقویم