ساعت
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 432541
 بازدید امروز : 986
 کل بازدید : 1530598
 بازدیدکنندگان آنلاين : 21
 زمان بازدید : 0/4961
اخبار > با پیشکسوتان دانشگاه آزاداسلامی واحد شبستر 14


  چاپ        ارسال به دوست

کارکنان

با پیشکسوتان دانشگاه آزاداسلامی واحد شبستر 14

دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد در نظر دارد با هدف شناساندن و قدردانی از زحمات همکاران عزیز و تلاشهایی که برای رشد و بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر در طول 27 سال کشیده شده است به مرور نسبت به انجام مصاحبه با هر کدام از کارکنان و استادانی که بیش از 20 سال سابقه خدمت در واحد داشته و از روزهای نخستین شروع به فعالیت واحد با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خود سهم بزرگی در شکل گیری و توسعه واحد داشته اند اقدام نماید.

آقای مجید اژدری یکی از همکاران با سابقه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر است که محبت و احترام ایشان در تکریم ارباب رجوع ستودنی است، اخلاق نیک و دلسوزی برادرانه ایشان به همکاران و دانشجویان  و جدیت در کار وی را به عنوان همکار نمونه برای همکاران و دانشجویان مبدل ساخته است. در این شماره در خدمت ایشان بوده ایم تا در صورت امکان از ایشان شناخت بیشتری پیدا کنیم.

لطفا از خوتان بگویید:

مجید اژدری شبستری هستم فرزند جعفر  متولد 1348/10/5در شهر ری، پدرم به واسطه مهارت و سنت خانوادگی نانوای نانوایی کارخانه سیمان بوده در سال 1362به علت تعطیلی نانوایی کارخانه و تعدیل نیرو پدرم شغل خود را ازدست داد  به شبستر برگشته و با تاسیس نان بربری در شبستر به شغل خانوادگی خود ادامه داد.

تحصیلات ابتدایی را در تهران تمام و مقطع راهنمایی را در مدرسه نوربخش شبستر ادامه دادم، دیپلم بهداشت را در سال 1370 از دبیرستان گلشنراز شبستر اخذ نمودم .

مهرماه همان سال به خدمت مقدس سربازی اعزام شدم، به واسطه اینکه محل صدور شناسنامه بنده تهران بود از حوزه نظام وظیفه تهران پذیرش شدم، دوره آموزشی را در پادگان قزل حصارکرج تمام و برای ادامه خدمت به جاسک بندر عباس اعزام شدیم، شش ماه از زمان خدمت مانده بود که به ارومیه و از آنجا به اشنویه منتقل شدیم.

کاردانی کامپیوتر را از واحد شبستر تمام و کارشناسی آموزش معلمان را از واحد مرند اخذ نمودهام.

در سال 1379ازدواج نمودم که حاصل این ازدواج مهدی (15ساله) و امیر رضا    (7ساله) میباشند.

کی وارد دانشگاه شدید و قبل از آن چه کارمیکردید؟

بعد از اتمام سربازی  بیش از دو سال  در ساختمان پلاسکو تهران به شغل فروشندگی لباس مشغول بودم که برای کمک و دستگیری از پدر به شبستر برگشتم در سال 1374 دانشگاه در ساختمان دو طبقه مالکی مستقر شده بود و در حال رشد و توسعه بود و کادر اداری خود را تکمیل می کرد که من هم درخواست داده و استخدام شدم.

در چه قسمتهایی خدمت نموده اید، از سختی و شیرینی آن بگویید؟

از بدو ورود کار خود را در بخش امتحانات شروع نمودم که یک اتاق 12متری بود و در آن آقایان: گوهری، معالی، اناری، سید بیگی و بنده مستقر بودیم کلیه امورات به صورت دستی انجام میشد. چون حوزه دانشجویی شکل نگرفته بود و امور فارغ التحصیلان  بر عهده امتحانات بود و گواهی موقت، ریز نمرات، تائیدیه تحصیلی و دانشنامه توسط این بخش صادر میشد. ماهیانه یک نفر از همکاران بخش امتحانات به صورات مامور مدارک مربوطه را به سازمان مرکزی برده و در عرض دو سه روز  به تائید سازمان رسانیده و به واحد برمیگرداند.

دفاتر مخصوص داشتیم که در آن سابقه تحصیلی هر یک از دانشجویان را به صورت دستی ثبت میکردیم و محاسبه دروس پاس شده و واحدهای مانده و محاسبه معدل ترم وکل به صورت دستی بود.  حجم کار به حدی بود که اغلب تا ساعت 10شب سرکا ر بودیم، با توجه به فاصله مجتمع از شهر رفت و آمد در این ساعت سخت بود به طوری که در یکی از روزهای زمستان که تا ساعت10شب مشغول کار بودیم خواستیم تعطیل کنیم  متوجه شدیم به علت بارش برف شدید امکان برگشت با ماشین معمولی نیست،  از  پدر زنم خواستم با  ماشین جیب به دنبال ما بیاید.

 سال 87 به بخش بایگانی منتقل شدم و تا به حال در این حوزه مشغول هستم.

خاطره یا سخن نگفته ای دارید بگویید.

خاطرهای که به نظرم ممکن است برای شما جالب باشد مربوط به زمان اوایل انقلاب است که در تهران بودیم.

دایی بنده خدمت سربازی را در سال 57 و در ارتش خدمت میکرد روزی دیدم مادرم، داییم را به همسایه ها معرفی می کند دلیلش را پرسیدم گفت خانم های کوچه قرار گذاشتند هرموقع ماموری به کوچه بیاید بر سرش آب جوش یا روغن داغ بریزند چرا که ممکن است جان فرد انقلابی در خطر بوده دنبال فردی باشند  و من برادرم را معرفی می کنم که هرموقع از سر شیفت فرار میکند و به خانه ما میآید شناخته شود.

 12بهمن 57 به همراه دایی و پدرم پیاده راهی بهشت زهرا شدیم، فشار جمعیت به حدی زیاد بود که دایی مرا بر شانه اش میبرد.

 

 

 

 

 

                              


٠٨:٤٣ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦٣١    /    تعداد نمایش : ١٣٤٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/06/21 18:20
0
0
با سلام خدمت آقای اژدری اینجانب بر خود وظیفه دانسته تا از زحمات جنابعالی تشکر و قدردانی کنم انشاالله همیشه موفق و سربلند باشید/ محمدرضا سلیمانزاده
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نظرسنجی
بنظر شما کدام عامل در جذب و نگهداری دانشجو بیشتر مفید است؟

اعضای هیات علمی و نحوه تدریس آنها؟
کارکنان اداری و نحوه برخورد آنها؟
تجهیز و تکمیل آزمایشگاهها و کارگاهها و سایتها
توسعه امکانات رفاهی از قبییل سرویس، خوابگاه، غذا و ...؟

تقویم